24 Mayıs 2012 Perşembe

Yok olma formülüŞeriat isteyen kadınlar;
-Mahkemelerde şahit olarak kabul edilmeyince ağlamayın,
-Kocalarınız eve başka kadın getirdiğinde sineye çekin,
-Anneniz babanız öldüğünde mirastan erkek kardeşinizin yarısı kadar pay alınca laik devletin mahkemelerine koşmayın,
-Yobazın biri 6 yaşındaki kızınıza ya da kız kardeşinize sulanınca ayıplamayın,
-Kocalarınız 3 defa boş ol dediğinde kendinizi kapı önünde bulup çemkirmeyin!

Hala anlayamadınız mı Cumhuriyet'in değerini?

5 yorum:

Pilli Petro dedi ki...

anlamazlar o kadar mallar ki anlamazlar Tütü'cüm hepsini toplayıp yakasım geliyo yeminle.

Yaşamın kıyısında dedi ki...

Kurunun yanında yaşıda yakmasalar bari:(

Adsız dedi ki...

Yazık ki gözleriniz görse de gönülleriniz körleşmiş. İslamın kadına verdigi degeri suan hiçbir laik ve demokratik yönetimin bile vermedigini bilmeyecek kadar da cehaletin dibine vurmussunuz. Kişi bilmediginin düşmanıdır. Bilmiyorsunuz ama öğreneceksiniz. birilerinin sizi toplayıp yakmak için hazırladığı varılacak en kötü son olan cehennemi gördüğünüz zaman mı anlayacaksınız? Umarım o kadar geç olmaz.. Umarım imanın ve inandıgı gibi yasamanın ve bunların hayatınıza katacagı artıları yasamanın hazzının bir önce sizde yaşarsınız. yoksa cok yazık..Allah hidayet etsin ne diyim.. Bu arada Türkiyenin ilk 3 üniversitesinden birinde derece ile mühendislik okudum, basörtüm ve inancımla çalıştım, gurur duyuyorum.

etki alanı dedi ki...

Çok haklısın tatlım...


....................................

Umarım öyle olmaz nur hanım,Cumhuriyete sahip çıkmaya devam ettikçe korkulacak rüyayı onlar göreceklerdir....

............................
Kendini ifade etmen güzel,ama farkındaysan kimliksizliği şimdiden kabullenmişsin....Allah katındaki değerlerimi sen belirleyemezsin,o zaten bellidir sevgili adsız.Sen kendi günah ve sevapların için uğraş,dinimi senden öğrenmek zorundaymışım gibi hissettirmeye çalışman hoş değil,herşeyin kurtarıldığı bu topraklarımız için dua etmen gereken kişi Atatürktür.Önce tarihimizi bir oku istersen.Ben de inancımla çalışıp yaşıyorum ve hayatıma kattığım artılarımın yanına bile yaklaşman söz konusu değil.Sanki bir suç varmış da vicdanıma sesleniyor hakkını sana kim verdi?Önce beni tanıman gerek! Sevgili adsız!

Adsız dedi ki...

I will right away gгasp уour rsѕ as I cаn't in finding your email subscription hyperlink or newsletter service. Do you have any? Kindly let me recognize so that I could subscribe. Thanks.

my web blog; follow this - 1kviews