15 Ağustos 2008 Cuma

Akrobatlar....

Çok fena dışarıda kaldılar çoook!

Gazoz ve Ayran...

Diğer evde dışarıya adım atamıyorlardı,bu evde kapıyı açık bulup içeriye sızarlarsa şanslı sayıyorlar kendilerini...

Özellikle sabah erken,saat 6 gibi,mutfak kapısını açıyorum ki,ev serinlesin .O kadar sıcak oluyor ki anlatamam.Camları açık bırakıp yatamıyoruz...Dolayısı ile sabaha kadar(zaten saat 2 gibi yatılıyor buralarda),sıcaktan bunalıyoruz...Sabah daha kapı açılır açılmaz,kapıya yapışıyor ikisi de...Ama arada tel kapı olduğu için,giremiyorlar...Tel kapıya tırmanıp giriş yeri ararlarken çok komik oluyorlar...Taaa kapının en üstüne kadar tırmanarak bağırıyorlar...Karınları acıkınca,can havliyle çıkan sesleri duymalısınız.
İlk geldiğimiz günlerde,bahçede yemek veriyordum onlara,ama diğer kediler,bahçeyi istila edince,çareyi içerde yedirip dışarı çıkarmakta buldum.Şimdi bahçe sadece ikisine ait...Başka kedileri kovalıyoruz.Yoksa başa çıkamam... Bahçede oturamayız,ve de yemek yiyemeyiz...Ama şu bir gerçek ki,evde hayvan beslemek gerçekten zormuş...Bahçeli eve geçince çok rahat edince daha iyi anladım bunu...Tuvaletlerini dışarıya yapıyorlar...Ağaçtan ağaca atlayarak oynuyorlar,evde eşyalar harap oluyordu...Gazoz'da pire tasması var ,Ayran daha çok küçük olduğu için pire ilacıyla korunuyor.O yüzden ara ara alıp sevebiliyoruz ...Onlara adeta bayram oluyor eve girince,ya da bize bayram oluyor daha çok...
Bahçedeki resimlerini daha toparlayamadım....
En kısa zamanda onları da yayınlayacağım....

4 yorum:

GULTEINEN ENKELINI dedi ki...

oh be; sonunda "dogruyu bulmussun" simdi merakla nasil oldu buraya geldik diye kacirdigim yazilari okumaya devam edecegim:)

etki alanı dedi ki...

Canım benim,hoşgeldin.

Adsız dedi ki...

Wow! Thіs blog looks just like my old one!
It's on a completely different subject but it has pretty much the same layout and design. Great choice of colors!

Feel free to surf to my blog; go to - 1kviews

Adsız dedi ki...

Ηello! Ι κnow thіs is kinԁ of off tοpіс but I was wondeгing whісh blog plаtfοrm аге уou using for
thіs wеbsite? І'm getting fed up of Wordpress because I've had issues wіth hackегs anԁ I'm looking at alternatives for another platform. I would be awesome if you could point me in the direction of a good platform.

my web blog :: www.moodify.info